כ נטע מיקוטיאל תל אביב - סקס אדיר

נטע מיקוטיאל תל אביב

1
חברים יקרים
אתמול ביקרתי את העלמה נראית מצויין כבת 45+ גוף פצצה ציצים גדולים עומדים גוף של ברבי בלונדינית נראית מצויין
תיאום קצר ואני אצלה בדירה, מקום דיסקרטי
מפרסמת בכמה אתרים עם תמונה אמיתית וגם באתר שלנו בסקס אדיר
מוסיף קישור https://sexadir8.com/index/1154-2/ הטלפון שלה מסתיים ב 1395 מצולמת עם הגב נשענת על ספה מעור חום....
פעם הייתה ברמת גן...היא אישה נקיה ואסטטית בודקת חום בכניסה
שהגעתי לדירה שאלה איזה תפריט ביקשתי שתפנק אותי.... אני הלכתי על מציצה חשופה העברתי שטיפה למפסעות ויאללה למיטה
היא התפשטה לגמרי ונתנה מציצה כמו של חברה שאבה במקצועיות תוך כדי הערתי לה על השניים ובשניה המציצה הפכה לחלקה ומענגת עד ההשפרצה המיוחלת
שאבה אותו עד הטיפה האחרונה ירקה בכיור שטפה את הפה עם מי פה
פינקה אותי בבקבוק מים קרים ויצאתי ריק מזרעים ומאושר..
היא זורמת לכל דבר רק לבקש בנימוס והיא שלכם...
היא גם לא פריירית אני חושב שפעם בצעירותה היא עבדה במועדון חשפנות אז היא מכירה הכל
בקיצור שווה כל שקל
לכו להנות ולא לשכוח לדווח

Re: נטע מיקוטיאל תל אביב

2
פטיש500 כתב: 15 פברואר 2021, 20:43 חברים יקרים
אתמול ביקרתי את העלמה נראית מצויין כבת 45+ גוף פצצה ציצים גדולים עומדים גוף של ברבי בלונדינית נראית מצויין
תיאום קצר ואני אצלה בדירה, מקום דיסקרטי
מפרסמת בכמה אתרים עם תמונה אמיתית וגם באתר שלנו בסקס אדיר
מוסיף קישור https://sexadir8.com/index/1154-2/ הטלפון שלה מסתיים ב 1395 מצולמת עם הגב נשענת על ספה מעור חום....
פעם הייתה ברמת גן...היא אישה נקיה ואסטטית בודקת חום בכניסה
שהגעתי לדירה שאלה איזה תפריט ביקשתי שתפנק אותי.... אני הלכתי על מציצה חשופה העברתי שטיפה למפסעות ויאללה למיטה
היא התפשטה לגמרי ונתנה מציצה כמו של חברה שאבה במקצועיות תוך כדי הערתי לה על השניים ובשניה המציצה הפכה לחלקה ומענגת עד ההשפרצה המיוחלת
שאבה אותו עד הטיפה האחרונה ירקה בכיור שטפה את הפה עם מי פה
פינקה אותי בבקבוק מים קרים ויצאתי ריק מזרעים ומאושר..
היא זורמת לכל דבר רק לבקש בנימוס והיא שלכם...
היא גם לא פריירית אני חושב שפעם בצעירותה היא עבדה במועדון חשפנות אז היא מכירה הכל
בקיצור שווה כל שקל
לכו להנות ולא לשכוח לדווח

מחיר ?
שלח תגובה

חזור אל “עיסוי, עיסוי אירוטי, בודי מסאז' | מעסות MASSAGE ומכוני עיסוי”